Bazénplast  
Since 1993

PACER

Bazénový vysavač Pacer

Vysavače existují ruční a dále poloautomatické, které se připojují přes skimmer na pískové filtrační zařízení a v bazénu se pohybují náhodně. Automatické se pak pohybují pod hladinou, jejich senzory hodnotí stav povrchu a zvolí si potřebný režim čištění. Používají se u nadzemních bazénů a zapuštěných bazénů s plochým dnem.

Vysavač Zodiac Pacer je automatický membránový čistič pro všechny typy kulatých i oválných nadzemních i zabudovaných bazénů. Jednoduše se napojuje na vaše stávající filtrační zařízení. Při spuštění filtrace samočinně jezdí po dně vašeho bazénu a sbírá nečistoty. Balení obsahuje 10 bm hadice.

MX8-MX9

MX8 a MX9 jsou první hydraulické vysavače, které jsou schopny vysávat i schody. Hnací částí robotu je turbína s naklápěcími lopatkami, který pohání a řídí celý mechanismus. Díky inteligentní planetové převodovce a systému X-Drive, obsáhne celý bazén a nezanechá výrazně nevyčištěná místa. MX8 a MX9 se pohybují pomocí pásů, díky čemuž jednoduše překonává překážky v bazénu.

ROBOTICKÉ VYSAVAČE ZODIAC

Zodiac je ve světě bazénového příslušenství již mnoho let světovou špičkou. Platí to především pro bazénové roboty. Precizní provedení, mnoho funkcí, bezporuchový provoz a komfort při užívání posouvá obsluhu Vašeho bazénu těmito roboty z pracovních povinností do světa zábavy.

Zodiac RC 4400 Cyclonx

Bazénový vysavač Zodiac RC4400 Cyclonx

Automatický bazénový vysavač Zodiac RC 4400 Cyclonx je vhodný do bazénů do rozměru 12 x 6 m. Čistí dno, stěny i vodní linku bazénu. Má patentovanou technologii Cyclonic, díky které neztrácí sací výkon během čištění. Filtrační koš je přístupný z horní strany, údržba je tak opravdu jednoduchá. Hodí se jak na zapuštěné, tak i nadzemní bazény. Zvládá všechny tvary bazénů. Skvělý poměr kvality a ceny.

Výhody:

Vhodné typy bazénů:

Popis

Světoznámý výrobce bazénových vysavačů Zodiac přichází na trh s novinkou. Prvním bazénovým vysavačem s patentovaným řešením cyclonic, díky kterému robot neztrácí sací výkon během čištění. Technologie vytváří velmi silný vodní vír uvnitř filtru robota, který udržuje nasáté nečistoty ve svém středu. Tím se zabrání předčasnému ucpání filtračního koše a poklesu výkonu.

Bazénový vysavač Zodiac RC4400 Cyclonx

Filtrační koš Push'n'Go - vezmi a jdi

Čištění robota již nemůže být jednodušší. Stačí vytáhnout filtrační koš, opláchnout zahradní hadicí a nechat uschnout. Tento robot se tak stává téměř bezúdržbový a šetří tak váš čas na příjemnější aktivity.

Bazénový vysavač Zodiac RC4400 Cyclonx

Transportní vozík v balení

Bazénový vysavač Zodiac RC4400 Cyclonx

K vysavači Zodiac CyclonX RC4400 dostanete i vozík. Manipulace s robotem tak bude opravdu jednoduchá. Transportní vozík má držák na transformátor i na napájecí kabel robota. Poslouží vám nejen na převoz, ale i na uskladnění.

Technická specifikace:

Počet motorů 2
Rozměry 41 x 42 x 28 cm
Hmotnost 9 kg
Délka čistícího cyklu pouze dno: 1 - 2 hod; dno + stěny: 2 - 3 hod.
Filtr 1.370 cm2 / 100 mikronů
Šířka čištění 22
Délka kabelu 15 metrů
Průtok pumpy 16 m3 / hod.
Indikace plného koše ano
Kapacita filtračního koše 3,7 litru

Obsah balení:

Zodiac VORTEX 4 4WD (RV 5500)

Bazénový vysavač Zodiac VORTEX 4 4WD (RV 5500)

Automatický bazénový vysavač Zodiac VORTEX 4 4WD je vhodný pro domácí bazény o rozměrech max. 15 x 7 metrů. Jedná se o vysoce účinný a praktický model. Zvládá všechny tvary bazénů, ze všech druhů materiálů, a dokonce i schody díky pohohu všech 4 kol. Zodiac RV 5500 se stal Top produktem mezi automatickými vysavači, především díky sofistikovaným prvkům, smyslu pro detail, a jednoduchému ovládání, které usnadní čištění Vašeho bazénu.

Výhody:

Popis

Vortex efekt

Díky výměně pozic motoru čerpadla a hydraulického toku je vytvářen silný vír uvnitř filtru tzv. Vortex efekt. Nečistoty zůstávají ve filtrační komoře a zabraňují tak ucpání filtru. Tato unikátní pozice motoru dovolila vytvoření prvního bazénového robota s uživatelsky jednoduchou filtrační komorou. Nečistoty jsou shromážďovány v separátní komoře, která se nachází v horní části zařízení. Výsledkem je konstantní síla a sání pocelou dobu čístícího cyklu a rychlé a hygienické vyčištění filtru.

Bazénový vysavač Zodiac VORTEX 4 4WD (RV 5500)

Extra široký otvor

Zodiac Vortex má extra široký otvor pro sběr všech druhů nečistot. Kartáče setřou nečistoty ze dna i stěn bazénu, které jsou následně nasávány do filtračního koše. Přefiltrovaná čistá voda je pak vypouštěna ze zadní strany. Nečistoty zůstávají v koši a díky "vortex efektu" nesnižují efektivitu a sílu sání.

Bazénový vysavač Zodiac VORTEX 4 4WD (RV 5500)

Zodiac Vortex RV5500 přichází s velmi jednoduchým a účinným filtračním košem, který je snadno přístupný a jeho vyčištění je velmi snadné - koš vyberete z robota, vysypete nečistoty a opláchnete vodou ze zahradní hadice.

Lift - systém

Ostatní typy automatických vysavačů musíte z vody vytahovat pomocí kabelu, Tento vysavač nemusíte! RV5500 vyjede k hladinové lince a čeká až jej pohodlně zvednete za rukojeť. Jedná se o systém vyjíždění robota z bazénu a rychlého vypuštění vody z robotického vysavače, co má za následek snížení hmotnosti a o 20 % menší odpor na výstupu vody z robota. Jeho vyjmutí z bazénu je tak mnohem snadnější.

Bazénový vysavač Zodiac VORTEX 4 4WD (RV 5500)

Pohon všech 4 kol

Zodiac 4 4WD - 4 wheel drive - má pohon všech čtyř kol. V praxi to pro Vás znamená, že robot jednoduše překonává prekážky, vyjíždí na většinu schodů, lépe čistí hladinovou linku, a zvládá i skutečně kluzké povrchy.

Dálkové ovládání

Zodiac RV5500 je vybaven dálkovým ovladačem, který můžete ovládat pouhým nakloněním ovladače do 4 směrů – dopředu, dozadu, vpravo, vlevo. Díky ovladači si můžete přesně najet na nečistoty, dočistit místa, v nichž se drží více nečistot nebo se i vysávání bazénu může stát skvělou hrou pro deštivé dny.

Dálkový ovladač pro Zodiac VORTEX 4 4WD (RV 5500)

Technická specifikace:

Rozměry (Š x D x H) 43 x 48 x 27 cm
Hmotnost 9,5 kg
Čistící šířka 27 cm
Délka kabelu 21 metrů
Příkon 150 W
Operační napětí robota 30 V
Průtok čerpadla 16 m3 / hod.
Filtr 1.280 cm2 / 100 mikronů
Čistící programy pouze dno, pouze stěny, dno, stěny, hladinová linka

Obsah balení:

Otevírací doba

Otevírací doba v naší provozovně  je PO-PÁ 8– 12 a 13 – 16 hodin

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte  obrátit.

Jsme Vám k dispozici na telefonních a emailových  kontaktech, zároveň si Vás dovolujeme pozvat i do našeho firemního areálu.

Abychom Vám byli  schopni zajistit kvalifikovaného pracovníka k Vašemu dotazu, je třeba si  termín  schůzky domluvit předem.

Bohužel nepřijímáme platební karty

"; }