Bazénplast  
Since 1993

PLASTOVÉ NÁDRŽE, JÍMKY A ŽUMPY

Jímka (žumpa) je bezodtoková, vodotěsná, zakrytá nádrž, ve které jsou shromažďovány odpadní vody před vlastním vyprazdňováním. Objem žumpy je nutné projektovat v návaznosti na počet připojených obyvatel a denní spotřebu vody ( norma nařizuje 150 litrů/osoba/den).

Toto vše je nutno řešit též v návaznosti na objem fekálního vozu (4 – 12 m3) a na četnost vyvážení.

Plastové jímky lze použít i jako nádrže na dešťovou vodu k záchytům okapových vod, dále k ukládání různých druhů kapalin. Například chemické, potravinářské, u těchto případů je nutné konzultovat vlastnosti skladované kapaliny s dodavatelem pro navržení správného materiálu.

V případě výskytu spodní vody, plovoucích písků nebo nějakého jiného zatížení je nutné konzultovat konstrukci nádrže s dodavatelem, který navrhne na základě osobního šetření vhodnou náhradní variantu.

Na základě poptávky je možné vyrobit různé nádrže, pro různá zatížení a účely použití (nádrže na kyseliny, nádrže do potravinářského průmyslu, nádrže určené pouze na štěrkový obsyp, jiné rozměry nádrží apod).

ZÁKLADNÍ ROZČLENĚNÍ NÁDRŽÍ dle specifikace jejich konstrukce

Dle skladované látky:

Nádrž Nádrž

KONSTRUKCE:

Jímky jsou řešeny jako celoplastové vodotěsné nádrže. Použité materiály, konstrukce a vyztužení jsou navrhovány v návaznosti na objemu a způsobu provozu a instalace nádrží.

INSTALACE:

Způsob instalace je plně závislý na výbavě a zadání specifikace zákazníkem.

TERMÍNY SCHŮZEK + AKČNÍ CENY

NAŠE PROVOZOVNA JE VÁM OTEVŘENA V PRACOVNÍ DNY OD 8 DO 12 A OD 13 DO 16 HODIN.  TERMÍN VAŠÍ NÁVŠTĚVY SI VŽDY DOMLUVTE PŘEDEM, ABY VÁM BYL K DISPOZICI PERSONÁL KVALIFIKOVANÝ VAŠEMU POŽADAVKU. 

PRÁVĚ PROBÍHAJÍ BAZÉNOVÉ DNY, KDY JE MOŽNÉ OBJEDNAT BAZÉN SE ZASTŘEŠENÍM ZA VÝHODNÝCH AKČNÍCH PODMÍNEK. TYTO AKCE NÁM POMALU ZAPLŇUJÍ VÝROBNÍ TERMÍNY PRO JARNÍ DODÁVKY BAZÉNŮ, PROTO SVOU PŘÍPADNOU OBJEDNÁVKU NEBO POPTÁVKU UČIŇTE V DOSTATEČNÉM ČASOVÉM PŘEDSTIHU. 


"; }