Bazénplast  
Since 1993

NABÍZÍME

PROVÁDĚNÍ TECHNICKÝCH REVIZÍ ČISTÍREN ODPADNÍCH VOD OSOBOU ZPŮSOBILOU, POVĚŘENOU MINISTERSTVEM ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ POD ČÍSLEM 023

OZO - oprávněná způsobilá osoba
Gustava Vlčková
tel.: 720 187 528
vlckova@bazenplast.cz
Turnov

ZHOTOVENÍ TECHNICKÝCH REVIZÍ ČOV Nabízíme pro kraje: Liberecký, Mladoboleslavský, Královehradecký, Pardubický a pro Prahu.

Razítko OZO Gustava Zemanová

V návaznosti na platnou legislativu a nařízení vlády č. 57/2016 Sb. a 401/2015 Sb. je nutné deklarovat k čistírnám odpadních vod v průběhu užívání níže uvedené dokumenty, v návaznosti na to, jakým způsobem máte ČOV povolenou:

  • A) KLASICKÝM VODOPRÁVNÍM POVOLENÍM - podmínkou vodoprávního úřadu je deklarace rozborů vzorků v četnosti stanovené v Povolení k vypouštění. Pokud nechcete zajišťovat odběry odpadní vody svépomocí, je možné objednat uvedenou službu u naší firmy.
  • B) ZKRÁCENÝM ŘÍZENÍM - TZV. OHLÁŠKOU - podmínkou pro povolení ohláškou je provedení Technické revize čistírny odpadních vod (ČOV) osobou způsobilou - stanovenou MŽP ČR v četnosti 1x za 24 měsíců. Výsledky těchto revizí musí být předkládány na příslušný vodoprávní úřad.

Technická revize se skládá z: Místní šetření, vyhotovení revizní zprávy, zaslání zprávy zákazníkovi (v případě požadavku možné dohodnout i zaslání zprávy na vodoprávní úřad).

Na čistírny odpadních vod od firmy Bazénplast Bělá zajišťujeme kompletní servis.

ČOV Běla - automatická: Účinné a úsporné čištění odpadní vody
Pro více informací o účinném a úsporném vyčištění odpadní vody z Vašeho domu klikněte na obrázek.

Otevírací doba

Otevírací doba v naší provozovně  je PO-PÁ 8– 12 a 13 – 16 hodin

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte  obrátit.

Jsme Vám k dispozici na telefonních a emailových  kontaktech, zároveň si Vás dovolujeme pozvat i do našeho firemního areálu.

Abychom Vám byli  schopni zajistit kvalifikovaného pracovníka k Vašemu dotazu, je třeba si  termín  schůzky domluvit předem.

Bohužel nepřijímáme platební karty

"; }