Bazénplast  
Since 1993
Najdete nás na Facebooku

Co o nás řekli naši zákazníci:

Co o nás řekli naši zákazníci na sociální síťi Facebook.

pan Beznoska, Mladá Boleslav

"Jsme naprosto spokojeni a přijeďte se podívat na reál." (červen 2017)

Realizované bazény

pan Švejdar, Stračov

"K hodnocení - asi zbytečně bych to dlouho popisoval - prostě je to za 1* !!!!! děkuji."

Realizované bazény

pan Houda, Pelešany

"S bazénem jsme moc spokojeni. Fotky jsou horší kvality, jsou foceny telefonem. Léto bychom bez bazénu asi nevydrželi. :-)"

Realizované bazény

pan Tůma, Bakov nad Jizerou

"Moc děkujeme za skvělý bazén, který je neustále v letním zápřahu plně obsazen. Funguje bez jediné závady tak jak má a jsme maximálně spokojení."

Realizované bazény

Aleš Mikula, Trutnov

"Od instalace slouží bazén k plné spokojenosti."

Realizované bazény

Nyplovi, Stará Paka

"Bazén se zastřešením vypadá výborně. Děkujeme za skvělou práci a ozveme se na jaře až se rozhodneme pro nějaké čerpadlo, popř. slanou vodu a nebo chlorátor. Nyní zazimujeme a budeme konečně odpočívat, manžel toho má už docela dost. Vše fungovalo bez problémů o opravdu Vaši firmu chválíme, že poskytuje výborné služby."

Realizované bazény

Jaroslav Mašek, Přepeře

"Použití první rok a s Bazénplast Bělá jsem velice spokojen při jakémkoliv problému ihned firma spolupracuje a hledá způsob nápravy a s bazénem jsem taky velice spokojen což ukazuje foto s přáteli:-)"

Realizované bazény

paní Tomanová, Dneboh

"Bazén je umístěn v obci Dneboh poblíž M.Hradiště. Užíváme si ho naplno, je to bezva nápad, i když k realizaci se vším všudy došlo až letos v červenci, ale zato jsme v něm několikrát denně. Ranní rozcvička, odpolední kávička,... Zastřešení bylo drahé, ale “peníze budou a my nebudem“ a s ním je to opravdu komfort, chrání před větrem i prudkým sluncem. Otevíráme na obě strany podle potřeby. Jsme rádi, že ho máme v této podobě. Se službami firmy jsme spokojeni."

Realizované bazény

paní Kodriková, Bakov nad Jizerou

"Bazén je umístěn v Bakově nad Jizerou. Montáž se uskutečnila začátkem prázdnin a letošní léto jsme ho opravdu skvěle a hodně využili i díky zastřešení, které je super. Moc děkujeme firmě za bezva přístup."

Realizované bazény

paní Marková, Modřišice

"Bazén se nachází v Modřišicích u Turnova. Se vší spokojeností jej využíváme již druhou sezonu. Jelikož jsme naprostí laici, co se týče údržby bazénu, nejvíce si pochvalujeme automatickou dávkovací stanici ph+chlor. Určitě doporučujeme do automatiky investovat."

Realizované bazény

TERMÍNY SCHŮZEK + AKČNÍ CENY

NAŠE PROVOZOVNA JE VÁM OTEVŘENA V PRACOVNÍ DNY OD 8 DO 12 A OD 13 DO 16 HODIN.  TERMÍN VAŠÍ NÁVŠTĚVY SI VŽDY DOMLUVTE PŘEDEM, ABY VÁM BYL K DISPOZICI PERSONÁL KVALIFIKOVANÝ VAŠEMU POŽADAVKU. 

PRÁVĚ PROBÍHAJÍ BAZÉNOVÉ DNY, KDY JE MOŽNÉ OBJEDNAT BAZÉN SE ZASTŘEŠENÍM ZA VÝHODNÝCH AKČNÍCH PODMÍNEK. TYTO AKCE NÁM POMALU ZAPLŇUJÍ VÝROBNÍ TERMÍNY PRO JARNÍ DODÁVKY BAZÉNŮ, PROTO SVOU PŘÍPADNOU OBJEDNÁVKU NEBO POPTÁVKU UČIŇTE V DOSTATEČNÉM ČASOVÉM PŘEDSTIHU. 


"; }