Bazénplast  
Since 1993
Najdete nás na Facebooku

Co o nás řekli naši zákazníci:

Co o nás řekli naši zákazníci na sociální síťi Facebook.

Díky našim spokojeným zákazníkům můžeme vkládat stála nové příspěvky. Je jich poměně mnoho, stejně jako našich zákazníků. Novější (později vložené) jsou nahoře, dole potom starší.

 

Tomáš Fořt, Dlouhý Most

Již čtyři roky využívám ČOV EKO SBR BIO od společnosti Bazénplast a jsem maximálně spokojený. O čistírně ani nevím, vše funguje jak má. Prvotřídní zpracování čistírny, použité kvalitní materiály a technologie. Další výhodou jsou perfektní služby k výrobkům. Pokud se nesnažíte ušetřit pár tisíc koupí nekvalitní čistírny z recyklovaného plastu a nefunkční technologií, tak je ČOV EKO SBR BIO jasná volba. Vše v naprostém pořádku a určitě doporučuji jak výrobky, tak služby, které jsou perfektní.

Realizované ČOV

 

Jakub Rafaj, Mnichovice (prosinec 2018)

Od Bazénplastu máme domácí ČOV, která již 2 roky funguje perfektně. Po nehodě, která nám ucpala štěrkový vsak, nám paní Vlčková a její kolegové poskytli naprosto profesionální a rychlý servis - nejdřív přes telefon, pak v nejbližším možném čase osobně (což bylo během dvou dní). Narovinu říkám, že takto vstřícný přístup jsem dlouho nezažil.

Realizované ČOV

 

Tomáš Kazda, Jablonec nad Nisou (listopad 2018)

ČOV SBR EKO BIO pracuje už dva roky tak, že o ní prakticky nevíme. Tedy přesně tak, jak bych si provoz technických zařízení domu představoval. Po dvou letech proběhla technická revize - bez závad. Navíc paní Vlčková je velmi precizní a vstřícná. Při čištění a základní údržbě nebyla třeba ani naše asistence - opět přesně tak, jak by věci měly fungovat... Děkujeme!

Realizované ČOV

 

Marie Čejková, Budyně nad Ohří, okres Litoměřice (říjen 2018)

Vlastnime COV EKO SRB BIO mini.Musim rici ze k nasi absolutni spokojenosti.Personal pri vyberu trpelivy (uplne jsme vlastne nevedeli co chcem).Vse vysvetlil ,privezl, zapojij ,proskolil. Nyni po dvou letech revize OZO. Ktera dopadla nad ocekavani dobre i pres minimalni udrzbu .A opet personal maximalne vstricny k domluveni casu schuzky . Jsem opravdu velmi spokojena a vsem vrele doporucuji.

Realizované ČOV

 

Martina Wittmayerová, Semily (říjen 2018)

Velmi vstřícný přístup při hledání brzkého termínu na revizi ČOV. Při samotné revizi proběhlo vše bez problémů, navíc se zaškolením jak čistírnu obsluhovat.

 

Realizované ČOV

 

Tomáš Kolátor, Tetín, Vlkanov, okres Jičín

Skvělé jednání, ochota, vstřícnost. Výborně fungující ČOV.

Realizované ČOV

 

Mirek Bolard, Kopanina, okres Jablonec nad Nisou

Jednání při pravidelné revizi ČOV bylo vstřícné, milé a efektivní. Při hledání vhodného termínu byl Bazénplast ochotný. Děkuji i za trpělivost s vysvětlováním problematiky údržby.

Realizované ČOV

 

Petr Gerhard, Jablonecké Paseky, okres Jablonec nad Nisou

Profesionální přístup, kvalitní výrobky a skvělý servis..Jsem absolutně spokojen s firmou a mohu jen doporučit...

 

Vít Polák, Liberec

Diky za profesionální přístup při zprovoznění Č OV včetně dokonalého proškolení zpusobu obsluhy servisním pracovnikem . S takovou vstřícností se clovek setka malokdy. Diky.

 

Venca Sula, Mladá Boleslav

Máme instalovanou ČOV u rodinného domu, typ EKO SBR Bio 1 a musím se podělit o zkušenosti a naprostou spokojenost. Jsme spokojeni jak se samotným výrobkem, jeho instalací a oživením, tak i s odbornou pomocí při výběru ČOV, popisu všech funkcí, parametrů a celkové problematiky. Vřele doporučuji.

 

David Justel, Ohařice, okres Jičín

Dnes provedeno zprovoznění čističky Sbr Bio, byl jsem velice spokojený s přístupem technika p.Regnera, profesionální přístup a jednání. Doporučuji a děkuji.

 

Jiří Gardoň, Kovač, okres Jičín

Naprostá spokojenost při využívání ČOV EKO SBR BIO od společnosti Bazénplast,všem doporučuji .Revize proběhla bez problémů.

Realizované ČOV

 

Antonín Kopecký, ul. Hybešova, Liberec

Od zakoupení ČOV jsem max. spokojený, nyní po 2 letech od zakoupení proběhla revize ČOV, s profesionálním přístupem paní G.Vlčkové, která prováděla revizi jsem byl velice spokojený.

Doporučuji Všem. S pozdravem Kopecký

Realizované ČOV

 

International Metal Plast spol. s r.o., Jablonec nad Nisou

Naše společnost sídlí v Jablonci nad Nisou a má vybudovanou již více než padesátiletou tradici strojírenské výroby, která byla v průběhu let rozšířena ještě o sklářskou a bižuterní výrobu. Svým objemem výroby a počtem téměř 250 zaměstnanců se řadíme mezi středně velké rodinné podniky a významné zaměstnavatele v regionu. Pro výrobu se snažíme zajistit co nejlepší podmínky a tak jsme se v roce 2011 rozhodli řešit kvalitu vypouštěné odpadní vody, která byla v té době čištěna pouze v tříkomorovém septiku.

Po důsledném zmapování trhu a porovnání jednotlivých čistících technologií jsme si pro naši aplikaci o objemu 15.000 litrů odpadní vody za den, vybrali technologii od společnosti Bazénplast Bělá u Turnova. Zahájili jsme společně s touto firmou součinnost s vytvořením projektu pro následné stavební povolení a vyspecifikovali si jednotlivé doby dodávky.

Poměrně rozsáhlá montáž technologie proběhla dle časového harmonogramu a trvala 1 kalendářní týden. Zmiňovanou firmou byla osazena technologie v provedení SBR s předsazeným akumulačním prostorem, automatickou regulací čištění dle skutečného přítoku odpadních vod, odděleným kalojemem, kalovým prostorem a automatickým odtahem přebytečného kalu. Tato technologie od samotného zprovoznění do dnešního dne dosahuje za minimálních nároků na obsluhu vynikajících výsledků kvality předčištění odpadní vody na odtoku v řádech jednotek přípustného znečištění požadovaných parametrů. Pro což přikládáme níže i tabulku s výsledky rozborů OV.

  BSK5 CHSKcr NL
Rozbor 11.2.2014 1 mg/l 36 mg/l 5 mg/l
Rozbor 25.4.2014 2,8 mg/l 32 mg/l 8,4 mg/l
Rozbor 30.6.2014 3,4 mg/l 37 mg/l 6,4 mg/l
Rozbor 18.8.2014 1 mg/l 26 mg/l 5 mg/l
Rozbor 1.12. 2014 1 mg/l 24 mg/l 5 mg/l
Rozbor 19.1.2015 1,7 mg/l 24 mg/l 5 mg/l
Rozbor 20. 4. 2015 1 mg/l 29 mg/l 5 mg/l
Rozbor 29. 6. 2015 1,2 mg/l 34 mg/l 8 mg/l
Rozbor 20. 11. 2015 1 mg/l 23 mg/l 5 mg/l

Spolupráci s uvedenou firmou hodnotíme jako spolehlivou a velmi solidní, servisy a dohledy operativní a profesionální. Pokud bychom byli nuceni řešit další technologie na čištění odpadních vod, například z důvodů rozšíření naší výroby, s jistotou bychom se na uvedenou společnost opět obrátili.

 

pan Kyselý, Zaječov, okres Beroun

Dobrý den,

chci se podělit o naši zkušenost s čistírnou odpadních vod.

Desetiletí neřešený problém s odpadními vodami u šesti bývalých vojenských bytovek v Zaječově jsme se rozhodli řešit výstavbou ČOV. Společná čistička byla hořovickým vodoprávním úřadem zamítnuta, proto jsme volili ČOV pro každou bytovku zvlášť.

Problematický byl přístup obce, původní dědičky problému. Zcela katastrofální byla veškerá činnost projektantky ČOV Ing. M. K. Na zásadní věc jsme měli štěstí – volbu ČOV. Zvolili jsme automaticky řízenou ČOV SBR Bio výrobce Bazénplast Bělá.

Ve chvíli, kdy výrobce zjistil, v jak zoufalé situaci díky velmi špatné práci projektantky jsme, vyšel nám maximálně vstříc. Dostalo se nám od něj nejen cenných rad při řešení počátečních provozních problémů, ale i rychlý servis za velice dobrou cenu. Někteří majitelé ČOV získali dokumentaci včetně návodu k použití až od výrobce. Samozřejmostí byla další podpora ve zkušebním provozu i po něm. Zcela bez problémů proběhla např. i výměna membrán u dmychadel atd. Za to patří Bazénplastu, a speciálně panu Zbyňkovi Hlubučkovi, dík.

ČOV SBR Bio pro 12 EO s automatickým řízením máme instalovánu u bytovky se čtyřmi byty. Průměrný počet obyvatel je nyní 8, ale byl 11 i 15 stálých obyvatel, přičemž obsazenost samozřejmě kolísá např. podle návštěv, dovolených apod. ČOV vše zvládá s přehledem. Všechny rozbory odpadních vod standardně vycházejí ve spodní oblasti limitů pro naši ČOV. Nutno podotknout, že ty byly zvláště pro zkušební provoz nastaveny velmi nízko, fakticky na hranici účinnosti garantované výrobcem. I přes řadu nedostatků při realizaci ČOV i takto stanovené limity splnila. Dodatečně – klobouk dolů.

Údržba ČOV je nenáročná a zabere málo času. Pořizovací náklady jsou průměrné, viz srovnání různých dodavatelů. S upozorněním, že některé jiné výrobky jsou skutečnými parametry plynoucími z reálných zkoušek nesrovnatelné. Provozní náklady jsou nízké, což vyplývá mj. z automatického řízení provozu. Dalším přínosem tohoto systému je pružnost. V neposlední řadě bych zmínil i bezporuchovost, protože ČOV fakticky neobsahuje žádné rozbitelné mechanické části nebo přístroje, např. čerpadla. Vzhledem k bezproblémovému plnění limitů nám byl po zkušebním provozu snížen počet vzorků.

Samá chvála? Ale tak to prostě je.

Poučení jsou z našeho příběhu tři:

1. ČOV SBR Bio s automatickým řízením je dobrá volba.

2. Kromě samotné ČOV je velmi, velmi důležitá volba správného projektanta. Vodoprávní a stavební úřad si nevyberete, ČOV a projektanta ano. Tak to udělejte. Nejlepší jsou reference reálných lidí z reálných instalací.

3. Při výběru výrobce jsme měli šťastnou ruku. Zvolili jsme Bazénplast a píšu to rád.

Jan Kyselý

Realizované ČOV Realizované ČOV

 

Mgr. Štěpánka Šichová, Chata Děvín, Pec pod Sněžkou

Moc ráda bych se s vámi podělila o hodnocení práce firmy Bazénplast z Bělé u Turnova.

Oslovili jsme jejího majitele pana Zbyňka Hlubučka v září roku 2011 s tím, že bychom potřebovali vyrobit nádrže pro tříkomorovou čistírnu odpadních vod. Dohromady šlo o pět nádrží. Což by sama o sobě nebyla pro Bazénplast zvláštní objednávka, ale náš požadavek byl, aby nádrže byly vyrobeny během 10 dní a v kvalitě, která odolá drsným klimatickým podmínkám. A proč to vše? Čistírna odpadních vod se měla stát součástí chaty Děvín, ležící v nadmořské výšce 1200 metrů, v Modrém dole v Krkonoších, v první zóně Krkonošského národního parku. K chatě ale nevede přístupová cesta. Naskytla se nám se ale možnost dopravy vrtulníkem právě za oněch 10 dní. Bazénplast vše zvládl na jedničku a nádrže byly dopraveny letecky k chatě. Tam musely ještě 2 roky počkat, zabalené pod plachtou. Přečkaly v extrémních klimatických podmínkách bez jakékoliv vady a v létě roku 2013 byly zapuštěny do země a celá čistírna byla pracovníky firmy sestavena a připravena k provozu.

Od té doby byla čistírna ve zkušebním provozu a na podzim 2015 byla řádně zkolaudována a slouží bez chyb. Chtěla bych touto cestou poděkovat panu Hlubučkovi a celé firmě Bazénplast za velmi vstřícný přístup a opravdu skvělou práci a vzájemnou spolupráci!

Za Nadační fond Gymnázia Trutnov, vlastníka chaty Děvín

Mgr. Štěpánka Šichová

Realizované ČOV Realizované ČOV

 

pan Nezkusil Miloslav, Příbram

Čistírna EKO SBR BIO je obslužně nenáročná, s automatickou řídící jednotkou jsem spokojen, voda je čistá a vhodná k zalévání. Čistírnu mám sice krátce, ale jsem s ní zatím spokojen, určitě bych ji doporučil dál.

Realizované ČOV

 

pan Aleš Stehlík, Kunratice u Cvikova

Obsluhu čistírny odpadních vod hodnotím jako téměř bezobslužnou, tudíž maximální spokojenost. S automatickou řídící jednotkou čištění odpadních vod jsem také maximálně spokojen.

Kvalitu vody na odtoku hodnotím jako plně dostatečnou, nebyl by problém ji užít jako zálivku na zahradě.

S firmou Bazénplast jsem plně spokojen, cokoli je potřeba s čistírnou udělat, není problém zavolat a zaměstnanci ochotně poradí, navíc na telefon firma zasílá SMS, že by bylo vhodné provést např. odkalení, že ČOV je v provozu rok a jiné odkazy. Pro ostatní, kteří by se rozhodovali pro ČOV bych určitě Bazénplast Bělá u Turnova doporučil, jsem s touto firmou maximálně spokojený.

Realizované ČOV

 

pan Vladimír Křemen

Co se týče časové náročnosti na obsluhu čistírny odpadních vod provádíme pouze kontrolu a korekci kalů. Voda na odtoku je čirá a bez zápachu. Používám ji na zalévání trávníku a okrasných dřevin. Nemám možnost čistírnu porovnat s čistírnou jiného výrobce, ale ČOV EKO SBR BIO mi vyhovuje. S personálu jsem byl v kontaktu zatím pouze při nákupu a uvedení do provozu … toto proběhlo dle mého očekávání.

 

pan Jiří Kysela, Jablonec nad Nisou

Vůbec nepociťuji časovou náročnost obsluhy ČOV – je minimální. Automatická řídící jednotka funguje bezchybně, čistírna byla zakoupena v roce 2012 a ještě jsem neměl jediný problém. Kvalitu vody na odtoku hodnotím velmi kladně. Používáme ji na zálivku okrasných stromků a keřů a těm se daří úplně skvěle. S čistírnou jsem nadmíru spokojen, personálu ani servisu se nedá nic vytknout. Jen a jen samá chvála. Vaši čistírnu všude pouze chválím a určitě doporučuji a v případě potřeby se na 100 % obrátím pouze na Vás.

S přáním všeho dobrého Váš spokojený zákazník Jiří Kysela.

Realizované ČOV

 

pan Rimek, Častolovice u České Lípy

Obsluha ČOV není nijak časově či technologicky náročná na její provoz a pravidelná kontrola je naprosto vyhovující a dle mého názoru ji může v plném rozsahu obsluhovat jakýkoliv občan. Za celou dobu provozu, zejména od provedené servisní kontroly nevykazuje jakoukoli poruchu. Pracuje k plné spokojenosti i v době omezeného používání ČOV – doba delší nepřítomnosti uživatelů. Kvalita odtékající vody z používané ČOV u našeho objektu je na vysoké úrovni. Při prováděných kontrolách odtéká plně čirá tekutina, kterou dle mého názoru lze používat k zálivce. S odhadem lze říci, že účinnost ČOV je odhadem na 90-95 %. její účinnost oproti dříve používané žumpě je 300 %. Určitým nedostatkem je mírný zápach v letních měsících, který bude řešen odvětráním přítokového potrubí.

ČOV plně vyhovuje požadavkům na čištění odpadních vod a je plnohodnotnou náhradou za neuskutečněnou kanalizaci. Servis poskytovaný firmou je k mé spokojenosti a je na profesionální úrovni. Veškeré požadavky v počátcích provozu byly promptně řešeny a odstraněny. Po 15 měsíčním provozu byla tato ČOV doporučena novým majitelům přilehlého objektu a nabízena dalším zájemcům, kteří se osobně jezdili informovat na její provoz a spolehlivost z okolních obcí. Jsem přesvědčen, že není příčina pro její znovu zakoupení – je plně spolehlivá a jsou-li dodané atesty a prohlášení pravdivá není pro nový nákup žádný důvod.

Realizované ČOV

 

pan Tomáš Chroust, Říčany u Prahy

Dovoluji si doporučit ČOV od firmy Bazénplast. Máme již přes rok v provozu čistírnu s automatickým provozem bez jakéhokoli problému. Uvítali jsme vstřícnost společnosti v pomoc při řešení různých povolení ze stavebního úřadu. Co nás však nejvíce mile překvapilo, jsou připomínající SMS ohledně odkalení a servisu čistírny, což je příjemný detail v obsluze ČOV.

 

paní Nováková Sylva, Stará Paka

Čistírnu EKO SBR BIO používáme 1,5 roku a jsme s ní spokojeni. Za celou dobu používání jsme neměli provozní problémy – poruchy nebo opravy. Čistírnu nemusíme nijak zvláštně obsluhovat, pouze 1 za měsíc zkontrolujeme výstupní vodu, zda-li je čistá a občas asi 1 týdně se podíváme na kontrolky pro dmychadlo a řídící jednotku v nadzemím sloupku. První výsledky zkoušky čistoty výstupní vody dopadly výborně (v normě) a doufáme, že to tak bude i při dalších odběrech vzorků.

S přáním pěkného dne Sylva Nováková.

 

pan Bláha Bohuslav, Okna (18. ledna 2019)

Moc děkuji za spolupráci s vaší firmou jsem byl velmi spokojen Děkuji Bláha Bohuslav.

Otevírací doba

Otevírací doba v naší provozovně  je PO-PÁ 8– 12 a 13 – 16 hodin

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte  obrátit.

Jsme Vám k dispozici na telefonních a emailových  kontaktech, zároveň si Vás dovolujeme pozvat i do našeho firemního areálu.

Abychom Vám byli  schopni zajistit kvalifikovaného pracovníka k Vašemu dotazu, je třeba si  termín  schůzky domluvit předem.

Bohužel nepřijímáme platební karty

"; }