Bazénplast  
Since 1993

DLW bazény

Individuální bazén zbavuje Vaši fantazii hranic, jelikož my Vám jej vyrobíme v jakémkoliv tvaru a velikosti dle Vašich přání a představ

Předběžnou cenu vyvložkování tvarově jednoduchého bazénu stanovíte vynásobením plochy (m2) x 950,- Kč (jednobarevná verze). Pokud je bazén tvarově náročnější (jiný než obdélník) + schodiště, spočítáme vám cenu samostatně, dle časové náročnosti a prořezu.

Charakteristika, konstrukce a vlastnosti DLW fólie

Výrobce této fólie je na trhu již přes 40 let a za tu dobu vzniklo po celém světě touto technologií spoustu privátních i veřejných realizací bazénů. Folie DLW je vytvořena dvěma na sebe svařenými pásy, mezi kterými je zalisována polyesterová textilní tkaná vložka TREVIRA hochfest,. Tím vzniká 1,5mm silný, textilní vložkou zesílený pás mimořádné pevnosti a velké rozměrové stálosti. Toto je základní pevnostní rozdíl oproti konkurenčním lehkým fóliím.

Fólie je opatřena antibakteriální úpravou pro dlouhodobé skladování, UV-stabilizací a odolností proti chemii v bazénové vodě.

DLW Bazén Ukázka fólií

Montáž

Stavební připravenost

Výhody DLW fólie

Tato technologie má již více než 40 letou tradici, během níž se neustále vyvíjí a zdokonaluje. Z tohoto materiálu se vyrábějí koupaliště, vnitřní bazény apod. Tato technologie se také používá pro renovaci starých kachlovýc, betonových, plastových a zašlých bazénů.

Nevýhody

Bazén Bazén

TERMÍNY SCHŮZEK + AKČNÍ CENY

NAŠE PROVOZOVNA JE VÁM OTEVŘENA V PRACOVNÍ DNY OD 8 DO 12 A OD 13 DO 16 HODIN.  TERMÍN VAŠÍ NÁVŠTĚVY SI VŽDY DOMLUVTE PŘEDEM, ABY VÁM BYL K DISPOZICI PERSONÁL KVALIFIKOVANÝ VAŠEMU POŽADAVKU. 

PRÁVĚ PROBÍHAJÍ BAZÉNOVÉ DNY, KDY JE MOŽNÉ OBJEDNAT BAZÉN SE ZASTŘEŠENÍM ZA VÝHODNÝCH AKČNÍCH PODMÍNEK. TYTO AKCE NÁM POMALU ZAPLŇUJÍ VÝROBNÍ TERMÍNY PRO JARNÍ DODÁVKY BAZÉNŮ, PROTO SVOU PŘÍPADNOU OBJEDNÁVKU NEBO POPTÁVKU UČIŇTE V DOSTATEČNÉM ČASOVÉM PŘEDSTIHU. 


"; }