Bazénplast  
Since 1993

DLW bazény

Individuální bazén zbavuje Vaši fantazii hranic, jelikož my Vám jej vyrobíme v jakémkoliv tvaru a velikosti dle Vašich přání a představ

Předběžnou cenu vyvložkování tvarově jednoduchého bazénu stanovíte vynásobením plochy (m2) x 950,- Kč (jednobarevná verze). Pokud je bazén tvarově náročnější (jiný než obdélník) + schodiště, spočítáme vám cenu samostatně, dle časové náročnosti a prořezu.

Charakteristika, konstrukce a vlastnosti DLW fólie

Výrobce této fólie je na trhu již přes 40 let a za tu dobu vzniklo po celém světě touto technologií spoustu privátních i veřejných realizací bazénů. Folie DLW je vytvořena dvěma na sebe svařenými pásy, mezi kterými je zalisována polyesterová textilní tkaná vložka TREVIRA hochfest,. Tím vzniká 1,5mm silný, textilní vložkou zesílený pás mimořádné pevnosti a velké rozměrové stálosti. Toto je základní pevnostní rozdíl oproti konkurenčním lehkým fóliím.

Fólie je opatřena antibakteriální úpravou pro dlouhodobé skladování, UV-stabilizací a odolností proti chemii v bazénové vodě.

DLW Bazén Ukázka fólií

Montáž

Stavební připravenost

Výhody DLW fólie

Tato technologie má již více než 40 letou tradici, během níž se neustále vyvíjí a zdokonaluje. Z tohoto materiálu se vyrábějí koupaliště, vnitřní bazény apod. Tato technologie se také používá pro renovaci starých kachlovýc, betonových, plastových a zašlých bazénů.

Nevýhody

Bazén Bazén

.

PŘEJEME VÁM POHODOVÝ VSTUP DO ROKU 2023 NAPLNĚNÝ  ZDRAVÍM, ŠTĚSTÍM, PRACOVNÍMI A OSOBNÍMI ÚSPĚCHY.

VELMI RÁDI VÁS  UVÍTÁME V AREÁLU NAŠÍ FIRMY  K  OSOBNÍM KONZULTACÍM. Termín schůzky  si  prosím domluvte na  Vámi vybraný čas předem, abychom si pro  Vás  mohli  vyhradit dostatek  nerušeného času. Naši konzultanti vyjíždí  na jednání, zaměření a konzultace i mimo  firmu. Sjednáním schůzky  eliminujete riziko, že se  minete s odborníkem kompetentním k řešení Vašeho požadavku, nebo  čekání než vyřídíme požadavek předchozího  zákazníka.

UPOZORNĚNÍ:

V naší provozovně NEPŘIJÍMÁME platební karty

"; }