Bazénplast  

Bazénplast, s.r.o.
Bělá 98
Mírová pod Kozákovem
Turnov

Tel./fax: 481 313 184
GSM: 720 187 528
GSM: 721 800 369
info@bazenplast.cz

IČ: 03304361
DIČ: CZ03304321

Otevírací doba:

PO-PÁ: 8-12 a 13-16 hod.

Since 1993 Najdete nás na Facebooku


Naši partneři:
Alukov CS Beton Essox Vagnerpool

Databáze firem:

Ověřená firma ifirmy.cz Bazénplast, s.r.o.

Firemní novinky

DOVOLENÁ

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE VÁM JSME K DISPOZICI DO ÚTERÝ 20.12.2022.

OD STŘEDY 21.12.2022 DO 5.1.2023 BUDE PROBÍHAT V NAŠÍ FIRMĚ DOVOLENÁ A CELÁ FIRMA BUDE ZAVŘENA.

Velmi rádi Vás uvítáme v areálu naší firmy k osobních konzultacím. Termín schůzky si prosím domluvte na Vámi vybraný čas předem, abychom si pro Vás mohli vyhranit dostatek nerušeného času. Naši konzultanti vyjíždí na jednání, zaměření a konzultace i mimo firmu. Sjednáním schůzky eliminujete riziko, že se minete s odborníkem kompetentním k řešení Vašeho požadavku, nebo čekání než vyřídíme požadavek předchozího zákazníka.

Bazénplast, 20. prosince 2022

 

BLÍŽÍCÍ SE DOVOLENÁ

VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI,
DOVOLUJEME SI VÁS INFORMOVAT, ŽE VÁM JSME K DISPOZICI DO ČTVRTKA 21.7.2022.

OD PÁTKU 22.7. DO 8.8.2022 BUDE PROBÍHAT V NAŠÍ FIRMĚ DOVOLENÁ A CELÁ FIRMA BUDE ZAVŘENA.

Velmi rádi Vás uvítáme v areálu naší firmy k osobních konzultacím. Termín schůzky si prosím domluvte na Vámi vybraný čas předem, abychom si pro Vás mohli vyhranit dostatek nerušeného času. Naši konzultanti vyjíždí na jednání, zaměření a konzultace i mimo firmu. Sjednáním schůzky eliminujete riziko, že se minete s odborníkem kompetentním k řešení Vašeho požadavku, nebo čekání než vyřídíme požadavek předchozího zákazníka.

BAZÉNPLAST, 11. července 2022

 

Výrobní termíny + dovolená

Vážení zákazníci,

s politováním musíme oznámit delší termíny dodání našich výrobků:

- Vodoměrné šachty z typové řady výroby: 4 - 6 týdnů od objednání

- Čistírny odpadních vod EKO SBR BIO I (2-6 EO): 4 - 6 týdnů od objednání

- Ostatní výroba: 16 -20 týdnů od objednání

Přestože se snažíme vyjít vstříc termínově každému zákazníkovi s maximálním úsilím, je třeba provést objednávky v dostatečném časovém předstihu.

ZÁROVEŇ SI TÍMTO DOVOLUJEME INFORMOVAT VÁS, ŽE V TERMÍNU OD 22. ČERVENCE DO 9. SRPNA 2021 PROBÍHÁ V NAŠÍ FIRMĚ DOVOLENÁ, V TOMTO TERMÍNU VÁM BOHUŽEL NEBUDEME K DISPOZICI ANI OSOBNĚ ANI NA DALŠÍCH FIREMNÍCH KONTAKTECH.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Bazénplast, 08. července 2021

 

TERMÍNY VÝROBY

Vážení zákazníci,
bohužel jsou naše momentální výrobní termíny až 16 - 20 týdnů od objednání. Přestože se snažíme vyjít vstříc termínově každému zákazníkovi s maximálním úsilím, je třeba provést objednávky v dostatečném časovém předstihu.

Bazénplast, 01. července 2021

 

VÁNOČNÍ DOVOLENÁ + INVENTURY

Vážení příznivci naší společnosti,
dovolte nám ještě jednou na sklonku roku 2020 poděkovat Vám za skvělou spolupráci a důvěru v naší společnost v tomto velmi zvláštním roce 2020.

Doba letošního roku nám přinesla neočekávané překážky, přes které jsme se museli společně přenést a všechny zvládnout. Povedlo se to, a to i díky Vašemu přístupu, za který jsme vám velice vděční. Všichni pevně věříme, že rok příští přinese uvolněnější atmosféru a více klidu jak v pracovním tak i osobním životě, bude rokem veselejším a jednodušším.
Přejeme tímto Vám i všem Vašim blízkým především pevné zdraví, radost ze života, spoustu úspěchů v osobním i pracovním životě a zjednodušeně vše dobré.

Užijte si toto pohádkové období, přestože v letošním roce za trochu jiných podmínek, než na které jsme byli v předchozích letech zvyklí, v kruhu rodiny v pohodě a klidu. Načerpejte dostatek pozitivní energie, zkrátka si je užijte jak nejlépe to jenom půjde.

My se na Vás budeme těšit po dovolené a inventurách od 7. ledna 2021!

BAZENPLAST, 21. prosince 2020

 

PROSÍME O REZERVACE SCHŮZEK V NAŠÍ FIRMĚ

Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající pandemii onemocnění COVID19 probíhá provoz v naší firmě v bezpečnostním režimu tak, abychom chránili případnému riziku nákazy jak Vás naše zákazníky, tak naše zaměstnance. Veškeré schůzky a konzultace je třeba uskutečnit na základě předchozí blokaci přesného termínu! Bez blokace tohoto termínu se může stát, že Vaše návštěva bude neúspěšná, jelikož Vám nemusí být k dispozici odborník k řešení Vaší záležitosti.

BAZÉNPLAST, 16. října 2020

 

VÁNOČNÍ DOVOLENÁ + INVENTURY

Vážení zákazníci, vážení partneři, vážení přátelé,
dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že v době od 16. prosince 2019 do 7. ledna 2020 bude v naší firmě probíhat vánoční dovolená a inventury skladů.
Přejeme Vám klidné prožití adventního času, pohádkové vánoce ve společnosti těch, které máte rádi a do roku 2020 nejen úspěšný start, ale štěstí, zdraví a radost v průběhu celého roku.

S přátelským pozdravem
tým společnosti Bazénplast, s. r. o

BAZENPLAST, 28. listopadu 2019

 

TERMÍNY VÝROBY

Dovolujeme si Vám touto cestou oznámit, že momentální výrobní termíny na naše výrobky jsou 8 týdnů od závazného objednání.
Prosím přizpůsobte této skutečnosti Vaše objednávky, abychom Vám nezpůsobili časové prodlevy na Vaší stavbě.

Admin, 06. června 2019

 

DOVOLENÁ

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři a přátelé,
dovolte nám zmínit že v termínu od 22. července do 5. srpna 2019 probíhá v naší firmě celozávodní dovolená.

Admin, 06. června 2019

 

Otevírací doba

Otevírací doba v naší provozovně  je PO-PÁ 8– 12 a 13 – 16 hodin

V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte  obrátit.

Jsme Vám k dispozici na telefonních a emailových  kontaktech, zároveň si Vás dovolujeme pozvat i do našeho firemního areálu.

Abychom Vám byli  schopni zajistit kvalifikovaného pracovníka k Vašemu dotazu, je třeba si  termín  schůzky domluvit předem.

Bohužel nepřijímáme platební karty

"; }