Bazénplast  

Bazénplast, s.r.o.
Bělá 98
Mírová pod Kozákovem
Turnov

Tel./fax: 481 313 184
GSM: 720 187 528
GSM: 721 800 369
info@bazenplast.cz

IČ: 03304361
DIČ: CZ03304321

Otevírací doba:

PO-PÁ: 8-12 a 13-16 hod.

Since 1993 Najdete nás na Facebooku


Naši partneři:
Alukov CS Beton Essox Vagnerpool

Databáze firem:

Ověřená firma ifirmy.cz Bazénplast, s.r.o.

Firemní novinky

Výrobní termíny + dovolená

Vážení zákazníci,

s politováním musíme oznámit delší termíny dodání našich výrobků:

- Vodoměrné šachty z typové řady výroby: 4 - 6 týdnů od objednání

- Čistírny odpadních vod EKO SBR BIO I (2-6 EO): 4 - 6 týdnů od objednání

- Ostatní výroba: 16 -20 týdnů od objednání

Přestože se snažíme vyjít vstříc termínově každému zákazníkovi s maximálním úsilím, je třeba provést objednávky v dostatečném časovém předstihu.

ZÁROVEŇ SI TÍMTO DOVOLUJEME INFORMOVAT VÁS, ŽE V TERMÍNU OD 22. ČERVENCE DO 9. SRPNA 2021 PROBÍHÁ V NAŠÍ FIRMĚ DOVOLENÁ, V TOMTO TERMÍNU VÁM BOHUŽEL NEBUDEME K DISPOZICI ANI OSOBNĚ ANI NA DALŠÍCH FIREMNÍCH KONTAKTECH.

Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.

Bazénplast, 08. července 2021

 

TERMÍNY VÝROBY

Vážení zákazníci,
bohužel jsou naše momentální výrobní termíny až 16 - 20 týdnů od objednání. Přestože se snažíme vyjít vstříc termínově každému zákazníkovi s maximálním úsilím, je třeba provést objednávky v dostatečném časovém předstihu.

Bazénplast, 01. července 2021

 

VÁNOČNÍ DOVOLENÁ + INVENTURY

Vážení příznivci naší společnosti,
dovolte nám ještě jednou na sklonku roku 2020 poděkovat Vám za skvělou spolupráci a důvěru v naší společnost v tomto velmi zvláštním roce 2020.

Doba letošního roku nám přinesla neočekávané překážky, přes které jsme se museli společně přenést a všechny zvládnout. Povedlo se to, a to i díky Vašemu přístupu, za který jsme vám velice vděční. Všichni pevně věříme, že rok příští přinese uvolněnější atmosféru a více klidu jak v pracovním tak i osobním životě, bude rokem veselejším a jednodušším.
Přejeme tímto Vám i všem Vašim blízkým především pevné zdraví, radost ze života, spoustu úspěchů v osobním i pracovním životě a zjednodušeně vše dobré.

Užijte si toto pohádkové období, přestože v letošním roce za trochu jiných podmínek, než na které jsme byli v předchozích letech zvyklí, v kruhu rodiny v pohodě a klidu. Načerpejte dostatek pozitivní energie, zkrátka si je užijte jak nejlépe to jenom půjde.

My se na Vás budeme těšit po dovolené a inventurách od 7. ledna 2021!

BAZENPLAST, 21. prosince 2020

 

PROSÍME O REZERVACE SCHŮZEK V NAŠÍ FIRMĚ

Vážení zákazníci, vzhledem k probíhající pandemii onemocnění COVID19 probíhá provoz v naší firmě v bezpečnostním režimu tak, abychom chránili případnému riziku nákazy jak Vás naše zákazníky, tak naše zaměstnance. Veškeré schůzky a konzultace je třeba uskutečnit na základě předchozí blokaci přesného termínu! Bez blokace tohoto termínu se může stát, že Vaše návštěva bude neúspěšná, jelikož Vám nemusí být k dispozici odborník k řešení Vaší záležitosti.

BAZÉNPLAST, 16. října 2020

 

VÁNOČNÍ DOVOLENÁ + INVENTURY

Vážení zákazníci, vážení partneři, vážení přátelé,
dovolujeme si Vás touto cestou informovat, že v době od 16. prosince 2019 do 7. ledna 2020 bude v naší firmě probíhat vánoční dovolená a inventury skladů.
Přejeme Vám klidné prožití adventního času, pohádkové vánoce ve společnosti těch, které máte rádi a do roku 2020 nejen úspěšný start, ale štěstí, zdraví a radost v průběhu celého roku.

S přátelským pozdravem
tým společnosti Bazénplast, s. r. o

BAZENPLAST, 28. listopadu 2019

 

TERMÍNY VÝROBY

Dovolujeme si Vám touto cestou oznámit, že momentální výrobní termíny na naše výrobky jsou 8 týdnů od závazného objednání.
Prosím přizpůsobte této skutečnosti Vaše objednávky, abychom Vám nezpůsobili časové prodlevy na Vaší stavbě.

Admin, 06. června 2019

 

DOVOLENÁ

Vážení zákazníci, vážení obchodní partneři a přátelé,
dovolte nám zmínit že v termínu od 22. července do 5. srpna 2019 probíhá v naší firmě celozávodní dovolená.

Admin, 06. června 2019

 

TERMÍNY SCHŮZEK + AKČNÍ CENY

NAŠE PROVOZOVNA JE VÁM OTEVŘENA V PRACOVNÍ DNY OD 8 DO 12 A OD 13 DO 16 HODIN.  TERMÍN VAŠÍ NÁVŠTĚVY SI VŽDY DOMLUVTE PŘEDEM, ABY VÁM BYL K DISPOZICI PERSONÁL KVALIFIKOVANÝ VAŠEMU POŽADAVKU. 

PRÁVĚ PROBÍHAJÍ BAZÉNOVÉ DNY, KDY JE MOŽNÉ OBJEDNAT BAZÉN SE ZASTŘEŠENÍM ZA VÝHODNÝCH AKČNÍCH PODMÍNEK. TYTO AKCE NÁM POMALU ZAPLŇUJÍ VÝROBNÍ TERMÍNY PRO JARNÍ DODÁVKY BAZÉNŮ, PROTO SVOU PŘÍPADNOU OBJEDNÁVKU NEBO POPTÁVKU UČIŇTE V DOSTATEČNÉM ČASOVÉM PŘEDSTIHU. 


"; }