Bazénplast  
Since 1993

Jelikož korunou většiny staveb, ať se již jedná o stavbu rodinných domků, rekreačních objektů nebo relaxačních zón s bazénem, je zvolení vhodné a do okolí pasující dlažby, vybudovali jsme v našem výrobním areálu vzorkovou dlážděnou plochu.

Velmi nemilá, avšak poměrně častá je skutečnost, že zákazník vybírá dlažbu z katalogu a po pokládce nebo mnohdy již při přebírce dlažeb zjišťuje, že odstíny jsou zcela odlišné od těch na líbivých stranách nabídkových katalogů.

Nenechte se zmást obrázky a přijďte si prohlédnout na venkovní plochu, jaká dlažba by se Vám líbila, jak vypadá v době dešťů i sucha.

V našem areálu jsme pro Vás vystavěli velkou vzorkovou plochu složenou z různých skladem dlažeb. Na vlastní oči se můžete rozhodnout, která dlažba se Vám bude nejvíce hodin do Vaší zahrady tak, aby byl funkční i estetický dojem co nejlepší.

Nabízíme dlažby všech předních českých výrobců. Vzorková plocha je zhotovena z dlažeb firmy CS Beton.

Na dlažby poskytujeme zajímavé slevy.

Vzorková prodejna Vzorková prodejna

Možnost dodávek veškerého stavebního materiálu za velmi příznivé ceny!!

TERMÍNY SCHŮZEK + AKČNÍ CENY

NAŠE PROVOZOVNA JE VÁM OTEVŘENA V PRACOVNÍ DNY OD 8 DO 12 A OD 13 DO 16 HODIN.  TERMÍN VAŠÍ NÁVŠTĚVY SI VŽDY DOMLUVTE PŘEDEM, ABY VÁM BYL K DISPOZICI PERSONÁL KVALIFIKOVANÝ VAŠEMU POŽADAVKU. 

PRÁVĚ PROBÍHAJÍ BAZÉNOVÉ DNY, KDY JE MOŽNÉ OBJEDNAT BAZÉN SE ZASTŘEŠENÍM ZA VÝHODNÝCH AKČNÍCH PODMÍNEK. TYTO AKCE NÁM POMALU ZAPLŇUJÍ VÝROBNÍ TERMÍNY PRO JARNÍ DODÁVKY BAZÉNŮ, PROTO SVOU PŘÍPADNOU OBJEDNÁVKU NEBO POPTÁVKU UČIŇTE V DOSTATEČNÉM ČASOVÉM PŘEDSTIHU. 


"; }